Career

Asystent spedytora morsko/kolejowego

Firma SPN Logistics sp z o.o. z siedzibą w Piasecznie wraz z prężnym rozwojem działalności poszukuje pracownika na stanowisko asystenta spedytora do działu operacyjnego morsko kolejowego.

Jeżeli jesteś ambitną i odpowiedzialną osobą, która lubi się uczyć nowych rzeczy, pracować w konkretnym celu na przyszłość to zapraszamy.

Oferujemy pracę w najbardziej rozwijającej się branży w Polsce. Poszukujemy zarówno osobę nową bez doświadczenia jak i z niewielkim doświadczeniem w TSL, którą szybko możemy nauczyć jak być prawdziwym fachowcem.

Zakres obowiązków:
✔️ Realizacja usług spedycyjnych pełnokontenerowych oraz drobnicowych w eksporcie i imporcie.
✔️ Doradztwo i aktywne budowanie relacji biznesowych z klientami.
✔️ Stały kontakt i uzgadnianie warunków współpracy z partnerami (armatorzy, operatorzy portowi).
✔️ Przygotowanie dokumentacji przewozowej oraz celno-spedycyjnej i wsparcie Agentów Celnych w dystrybucji dokumentacji urzędowej.

Nasze wymagania:
1.   znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
2.   bardzo dobra organizacja czasu pracy,
3.   komunikatywność,
4.   samodzielność w działaniu,
5.   umiejętność pracy w zespole,
6.   dyspozycyjność,
7.   skrupulatność.

Nasze zalety:
➡️ bardzo doświadczony zespół specjalistów z ponad 10 letnim stażem pracy.
➡️ szybko uczymy
➡️ zero korporacyjnych nawyków
➡️ stawiamy na odpowiedzialność i niezależność w działaniu
➡️ dowolna forma zatrudnienia do negocjacji
➡️ dobra kawa w biurze 😊
➡️ nie musisz studiować logistyki

Aplikacje prosimy składać na adres: OFFICE@SPNLOGISTICS.PL